Způsoby instalace vinylové podlahy wineo®

Instalace click systémem nebo lepením?

V případě, že požadujete nízkou stavební výšku (tloušťka materiálu 2 mm nebo 2,5 mm), navrhujeme použít některý vzor ze sedmi kolekcí s 82 atraktivními dekory kámen – dřevo, v lepeném provedení. Při použití click technologie si můžete vybrat mezi dvěma systémy: Connect a LocTec. Patří mezi ně čtyři kolekce s dekory dřeva, kamene s krásnými vzory.

Vinylové dílce pro celoplošné lepení

Lepené podlahy můžete použít tam, kde je požadován atraktivní design, vysoká funkčnost a trvanlivost. Všechny kolekce mohou být rychle a jednoduše nainstalovány. Díky nízké konstrukční výšce max. 2,5 mm je tato pokládka vhodná pro renovace bytových podlah.

Plovoucí vinylové dílce s click systémem

Kolekce vinylových podlah wineo® se zámkovým systémem Connect – může být nainstalována snadno a rychle. Jediné co potřebujete je ulamovací nůž a bílá gumová palička. Díky nízké konstrukční výšce (pouze 5 mm), je tato pokládka vhodná pro renovace bytových podlah. Kolekce se zámkovým systémem LocTec – tento způsob pokládky je obdobný jako pokládka laminátových podlah. Zde je konstrukční výška 9 mm, a k instalaci potřebujete pilu. Vhodné řešení při nekvalitním a nerovném podkladu.